| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am văzut un film la TCM în care era un om care avea o listă cu oamenii pe care trebuia sa-i ucida. El avea o pușcă.
A omorât o grămadă de oameni, țin minte că a și pus o bombă într-o mașină undeva la un carnaval și alt om a încercat să împingă mașina din zona aceea.
La un moment dat știu că avea pe listă să omoare un baiat care era cu o fată și aveau un balon cu heliu și erau cu îngrijitoarea sau bona (nu știu ce era).
La un moment dat, criminalul s-a dus la ei acasă și victimele au fugit printr-un lan, dar fiindcă copii au luat balonul cu ei, criminaul i-a văzut.
După fugă, au ajuns la un hambar unde s-au ascuns; criminalul l-a găsit pe băiat și când să-l împuște, a sărit cu furca îngrijitoarea, care a fost ucisă.
După aceea, omul care a împins mașina cu bomba a apărut ți a răsturnat un butoi cu apa unde era un fir electric căzut și criminalul, când s-a aplecat să ia arma pe care a scăpat-o, s-a electrocutat.
Mai pe urmă, bărbatul și copiii au văzut spiritele tuturor celor care au fost uciși și când a explodat cutia electrică și ei și-au îndreptat privirea spre ea, spiritele au disparut.
La finalul filmului, spiritul bonei s-a dus la băiatul acela să-i spună că totul este în regulă.
Cum se numește filmul?

2 răspunsuri:
| oODonViperOo a răspuns:

Cand ai vazut filmul si cam pe la ce ora daca iti amintesti?

| noisolpXekuNemertXe explică (pentru oODonViperOo):

Nu mai știu nici măcar anul. Acum mult timp.