| Dariusike9 a întrebat:

Caut un film horror care l-am vazut de mult, cu niste tineri intr-o morga care sunt ucisi de unul care era vrajit, iar la final unul din baieti sa dea jos sa ridice o bariera si cand se intoarca de peste ala mare si zice " Toti ne ducem intr-un final ". Are cineva idee cum se cheama filmu?

Răspuns Câştigător
| Fcp_Sergiu_1995 a răspuns:

See no evil 2, colectionarul de ochi, asta e?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

See No Evil 2 (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/see-no-evil-2-591429/
mai vezi si See No Evil (2006)

| anonimg a răspuns:

Nu te mai uita la asa ceva. Uita de astfel de filme; mai tarziu vei avea probleme; si in plus poti sa ai cosmaruri o perioada mare din viata fara sa iti dai seama, si chiar daca nu te temi. Subconstientul va reactiona indiferent de vointa si de starea ta, si nu ai cum sa i te opui. Deci este mai bine sa previi decat sa tratezi. Caci nu am auzit de un tratament pentru subconstient. De exemplu, poti sa-ti contolezi visele care ti s-au parut ciudate, anormale? Nimeni nu poate asta. Fii intelep si nu te mai uita la filme care stii ca nu sunt sanatoase. Chiar daca tie iti plac, asta nu inseamna ca sunt si sanatoase. Caci un fumator care ii place sa fumeze, daca ii place sa faca asta, inseamna ca tigarile nu sunt daunatoare pentru el? Deci daca iti plac filmele acestea, asta nu inseamna ca ele sunt mai putin daunatoare pentru tine.

| Dariusike9 explică (pentru anonimg):

Am vazut deja prea multe. nu ma afecteaza, mai am uneori niste stari de paranoia, simt ca se uita ceva la mine, in rest sunt foarte bine!