| DayByDay a întrebat:

caut un film pe care l-am vazut acum 5-6 ani pe tvr1 parca. In film era vorba despre un barbat care se intorsese de la razboi si a gasit-o pe sotia lui cu altul, iar apoi a plecat si parca s-a suit intr-un autobuz iar acolo a dat peste o femeie si s-au placut, apoi el a mers la ea. Imi mai amintesc ca familia ei avea o vie foarte mare care intr-o seara a luat foc.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

A Walk in the Clouds(1995)-Atât de aproape de cer, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=TMnz9uCRqU0

3 răspunsuri:
| DayByDay explică:

Aqualuna, acela e, mersi.

| pwp a răspuns:

A Walk in the Clouds

| DevilLife a răspuns:

Poate e vorba de filmul Pearl Harbour.