| HellGirl0 a întrebat:

Am vazut un film de comedie + 15 odata pe care il caut ca o nebuna! Este vorba despre o femeie care s-a cunoscut intamplator cu un barbat pe strada (nu mai stiu in ce circumstante,dar parca ea isi pierduse hainele de la curatatorie pe drum si el a alergat dupa autobuz sa i le dea,da' nu mai stiu sigur),apoi au devenit iubiti (dupa cateva intalniri) si s-au casatorit (sau nu mai stiu daca se casatorisera inca). Dupa asta,s-au dus in vacanta undeva la plaja (poate o insula? nu ma i stiu),iar sotia,din femeia minunata pe care o cunoscuse el,devenise o nimfomana, care voia sa faca dragoste non-stop.
La un moment dat a fost o parte cand el a fost intepat de o meduza parca iar ea a facut pipi pe el laughing.
Cum se numeste filmul?puppy dog eyes multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| ghostbusters a răspuns:

The heartbreak kid-cat dureaza o casnicie

| HellGirl0 explică (pentru ghostbusters):

Multumesc mult!

| ghostbusters a răspuns (pentru HellGirl0):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| pijaama a răspuns:

Daa,fain filmul, cu Cameron diaz laughing cat dureaza o casnicie, se numeste happy