| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Ce anime-uri imi recomandati care sunt gen Kuroshitsuji?

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Chrono Crusade* tot cu demoni*, Hellsing*cu semnul de pe mână*, Pandora Hearts, Majin Tantei Nougami Neuro, Gosick, Inu x Boku SS, xxxHolic, Hell Gril *Jigoku Shoujo*, D. Gray-man, Soul Eater, Gankutsuou, Blood+

7 răspunsuri:
| bloodandpride a răspuns:

Black Butler

| AnimeChu a răspuns (pentru bloodandpride):

Black Butler şi Kuroshitsuji sunt unul şi acelaşi, doar că sub denumiri diferite -.-

| bloodandpride a răspuns (pentru AnimeChu):

Ei bine atunci incearca Pndora Hearts, Majin Tantei Nougami Neuro,
Nabari no Ou, D. Gray Man, Tactics, Chrono Crusade, Zombie Loan.Vezi daca iti plac ca mie mi-au placut. Apropo, crezi ca mai pot primi funda aia?

,

| Cosmonaut a răspuns:

Uite unul: Grimmjow

| AnimeChu a răspuns (pentru Cosmonaut):

Grimmjow nu este un anime, ci un personaj din Bleach. Gosh, măcar nu mai răspundeţi dacă nu ştiţi despre ce vorbiţi.

| Bezea a răspuns (pentru AnimeChu):

Calm laughing. Oricum "persoana" care a pus întrebarea nu are nici o treabă cu anime-urile. Ca să nu fiu total offtopic: Poți încerca sezonul 2 din Kuroshitsuji(duh), Pandora Hearts, xxxHOLiC sau Hayate no Gotoku.

| AnimeChu a răspuns (pentru Bezea):

Scuze -.- Dar deja devine aiurea.