| SummerDays a întrebat:

Ce comedie (la care chiar razi) imi recomandati? Dau funda :X

18 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Incearca Meet Dave si Mr. Bean's Holiday.
Sunt cele mai superrrr pe care le-am vazut!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Intrebarile din categoria Dragoste si sex si http://www.cinemagia.ro/......le-10136/; asta a fost aseara pe protv de la 22.00 si razi cu lacrimi

| DexterKill a răspuns:

Friday cu subtitrare explicit si how high cu acelasi fel de subtitrare

| BBdragutza a răspuns:

Intalnire cu fica presedintelui (daca mai gasesc iti mai spun)

| BBdragutza a răspuns:

Intalnire cufica presedintelui(daca mai gasesc iti spun)

Răspuns utilizator avertizat
| Dean1996 a răspuns:

Uite unele la care am ras cu lacrimi:
Meet the spartans[dar vezi sa te uiti si la "300" originalul].
History of the World
Top Secret

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

The mask,ace ventura pet detective, jhonny english, 3 idiosts etc

| BbqOmgWtf a răspuns:

Gandeste-te ca Mr. Bean si Garcea, ceva de care ROMANII is chiar mandrii is R0botzy, Pe ww.creativemonkeyz.ro happy R0botzy>

| Gothick666Boy a răspuns:

American Pie

| smaranditza a răspuns:

Orice film cu stan si bran

| Andruta a răspuns:

Megamind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cursa soarecilor{nu-i despre soareci} apare si mr bean pe acolo da nu-i erou principal. eu am ras de era sa crap

| cineva1 a răspuns:

The hot chick, american pie, the hangoover 1, 2.

| gabriel1984 a răspuns:

Nevasta de imprumut sau nevasta de inchiriat cred ca ii spune...razi pana faci pe tine.

| MayChan a răspuns:

Eu am ras la Over her dead body. big grin are niste faze chiar amuzante.

| allynutzadragutza a răspuns:

O noapte la muzeu, gradinita lui taticu sau coana mare