| AngelAnime11 a întrebat:

Va rog frumos recomandati-mi si mie niste filme gen: comedie (la care sa razi foarte mult)... Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| coopilluu a răspuns:

Eurotrip big grin... iti garantez ca nu o sa te mai opresti din ras big grin:X

5 răspunsuri:
| YukikoMaya a răspuns:

My sassy girl din 2001 iti garantez ca razi foarte multwinking

| FitMan a răspuns:

The Hangover Si Eurotrip. Poate fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PRIMELE 50 INTALNIRI - e cel mai misto film de comedie daca il urmaresti pana la capat si te uiti si a 2-a oara o sa intelegi e super asa aveam o prietena care nu o inteles de la inceput si am obligato sa se uite si acum se uita incontinu cu prietenele sale e super filmu si mai e un fil CROAZIERA GEILOR si el e misto da mai fain e primul
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cine imi spune si mie cum se numeste filmul cand eddie murpy se nimereste intr-un vapor de gay

| rockelle75 a răspuns:

Sper sa te ajute:

- Daddy Day Care [cu Eddie Murphy filmat in 2003]

-Big mama house 1 [filmat in 2000 cu Martin Lawrence]

-Big mama house 2 [filmat in 2006 cu Martin Lawrence]

-Home alone 1 [filmat in 1990 cu Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern]

-Home alone 2 [filmat in 1992 tot cu Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern]

Sper ca te-am ajutat big grin