| Yoanna_4969 a întrebat:

Ce concurente au fost eliminate la Next top model by CB pana acum?big grin Cine credeti ca va castiga? FUNDA! Multumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| TheGeor19 a răspuns:

A iesit Cristina!

| alexralu34 a răspuns:

Pai a iesit pana acum Iasmina, Miruna, Madalina si Cristina, eu nu stiu cine va castiga din cate vad Laura e foarte buna la fel si Aida desi mie imi place si Diana si Gina dar mai este pana la sfarsit si desigur vreau sa castige preferata mea.

| ZuzaTA a răspuns:

Hey:X Au fost eliminate pana acum: Iasmina, Miruna, Madalina si Cristina :d

Eu cred ca va castiga Laura deoarece este tanara (14 ani) sau Aida deoarece se pricepe foarte bine la facut poze:) si la miscari :)

Oricm toate fetele sunt deosebite in felul lor :d

Fundaaa :x?;;) http://nexttopmodel.a1.ro/