| anonim_4396 a întrebat:

Ce efecte au filmele horror asupra voastra?

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Am vazut destule filme horror incat sa depasesc faza cu frica de intuneric si senzatia ca cineva ma priveste din dulap.
Bye!

7 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Asupra mea chiar n-au efect. laughing
Mi se par scarboase, dar nicicum infricosatoare. happy

| Just4You_6850 a răspuns:

Eu m-am uitat la o gramada si imi plac foarte mult.Desi n-am avut niciodata un cosmar din cauza lor.tongue De fapt nici nu ma mai sperielaughing. Oricum le ador.:X

| stress a răspuns:

Pentru mine creeaza dependenta

| Dianaa94 a răspuns:

Visez noaptea :d.2 filme horror am vazut in viata mea si le-am visat, de atunci nu ma mai uit :d.hee hee numi plac big grin

| GoldenLemon a răspuns:

Mi`e frica de intuneric si trebuie sa dorm cu ursuletul Bubulaughing

| monikutzata a răspuns:

Mie una imi plac la nebunie!

ma uit asa atent la ele parca as fi dependenta de ele
ee in fine...nu visez nu am nimic
da si cand am un cosmar de ala de-l tin minte o luna intreagalaughing

| Kaumi_2219 a răspuns:

Dependenţă