| iryna_4737 a întrebat:

Cui ii plac filmele horror?love struck

Răspuns Câştigător
| loveyousomuch92 a răspuns:

Oau! aici m-ai nimerit mie imi plac foarte mult! sunt foarte palpitante, misterioase sicred ca un fil horror este perfet la cinema sau pentru a recomanda unui/unei prietene/prieten sau sa-l vizionezi cu colegii tai. buna intrebare!

17 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie... mi se par amuzantelaughinguneori...

| Psihoyounger a răspuns:

Mi se par o prostie. O metoda de a scoate bani. Cei care le fac nu se gandesc ca le pot vedea si copiii. Nu isi dau seama cat rau fac prin niste imagini. Astea sunt sursele violentelor intre copii.

Psihoyounger

| juniper a răspuns:

Mie...nu. Ma fac sa-mi bata inima mai tare si fac infart mai repede laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Mie imi plac la nebunie:X:X... Le adortongue...

| viatadecacatt a răspuns:

Imi plac mult chiar daca risc sa am probleme cu inimarolling on the floor)

| hândel a răspuns:

Si mie-mi plac la nebunie! Am vazut aseara un film, CASE 39, care a fost fantastic. Il gasesti online daca vrei sa-l vezi, merita!winking

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Mieeeee :X! Le ador :X.
Sunt obsedata de ele love struck il am martor pe iubitul meu si pe ursulet laughing.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

PE HBO daca dai acum e un film Motelul Groazei, mie imi place love struck

| M.madallina a răspuns:

Mie cel mai mult!

| StaRmAgiC a răspuns:

Imi plac...unele...altele te inspaimanta.de la altele iti vine sa dai tot jos ce ai mancat...de la altele sa adormi.si de la altele in 15 minute sa o si stergi din calclaughing

| andytza a răspuns:

Imi plac dar pacat ca filmele recente de acest gen o dau in SF.

| betty17 a răspuns:

Mie imi plac:Xlaughing
sunt superi tariwinking

succes

| Monique_3125 a răspuns:

Mieee imi plac... le urmaresc de pe la 10 ani...si nu ma sperii deloc...happy

| Mamamare a răspuns:

Mie una nulaughing

sincer m`a cam tem sa ma uit... dar sunt multi la care le plac.big hug

big hug
bye bye
tie iti plac?smug

| naviDIabLO a răspuns:

Mie imi plac foarte mult

| iryna_4737 explică:

Sunt preferatele mele

| maddu_8372 a răspuns:

Mie imi plac! Dar doar daca sunt cu mai multi :-s... Daca sunt singura mor de fricarolling on the floor...