| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de groaza imi recomandati? Sa fie extrem de groaza.

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Moartea Samantey Finley, Colectionarul de ochi, Spirite malefice, Hostel1 si 2, The Ring, Blestemul, The Woman in black 2012, Friday 13, Apel nepreluat, Sillent hill,The Descent,REC, Saw,Mirrors, The Unborn, Martyrs, The Exorcism of Emily Rose, Shutter, 28 Days Later, Casa de ceara, 1408, Masque of the Red Death. Daca mai vrei da-mi msj.

| anonim_4396 explică (pentru Ruxandra15):

Multumesc mult. happy :*

| Ruxandra15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca vrei sa faci pe tine de frica ia laptopul, tableta, telefonul orice cu tine in cimitir noaptea si uite-te la un film de groaza laughing)

| Nejmoq a răspuns:

Barbie

| Andi86 a răspuns:

The Exorcist, The Rite, The Ring, Saw, Mirrors...