| PerfectAngel a întrebat:

Ce filme horror imi recomandati?batting eyelashes (vazute de voi ) As vrea sa-mi spuneti pe scurt si de ce este vorba in el.

10 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

From Hell/Jeepers Creepers 1 si 2/saw series (asta e mai mult sa vomiti dar in fine se pune ca horror)/Blairwitch Project/Cloverfield (asta e si mister asa e mai misto)/Rec 1 si 2/The last house on the left/Quarantine (sau cum so pronunta.e dimineata!)/Feast 1/The hills have eyes 1 si 2/red hill/Sleepy hollow ala cu johny deep foarte frumoshappy/Trick or Treath/dawn of the deads/The Happening(nu-i asa misto dar te tine in suspans...) si cam atat imi vin in minte acuhappy si mda season of the witch mi s-a parut o chestie de ****-.- cam plictisitoor adica depinde cate filme ai vazut daca ala a fost primul tau film horrorwhistling alea de mai sus mi sau parut cele mai misto mai ales blairwitch project/REC1/2/cloverfield tot filmu este filmat doar cu o camera cea ce il face foarte realist!

| PerfectAngel explică:

Season of the witch, despre ce e vorba? thinking

| Curiosu a răspuns:

Friday 13th
Nightmare on Elm Steet
Jaws
Halloween
The Shining
The Thing
(cele mentionate mai sus sunt considerate ca a fi cele mai bune filme horror si fiecate au poveste diferita in sensul in care nu se epeta acceasi poveste despre adolescenti frustrati ca cele din ziua de azi si in plus aceste filme sunt destul de vechi.)

| greieras a răspuns:

Season of the witch

| greieras a răspuns:

Season of the witch E super tare

| messiderudaria a răspuns:

Surioaro uita-te la room 6. Funda?

| Sabiii a răspuns:

Pai cred ca iti va placea house of wax.e vorba despre niste tipi si tip car intra intr'un oras in care toti oamenii sunt facuti din ceara si in oras este o casa unde un...nu stiu ce e ala ii diseaca pe oamenii care intra in oras si in transfoma in cearaeva de genu...
big grin
fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Danutsa_4203 a răspuns:

Buna`happy
The Vampire Diares. e un pic horror, e romantic, te tine in suspans:X e bestial.
seria Twilight:X
the last house on the left.happy
cam atatea stiu`hee heesorry`
o zi frumii:X

| Lorenutza_6076 a răspuns:

Twilight, Vampire of diaries, The exorcist:X - asta e super de groaza, adica e vorba despre o fata care e posedata adica intra diavolu in ea si alte chestii, Fenomene stanii sper ca te-am ajutat