| ItDoesntMatter a întrebat:

Ce filme imi recomandati sa mai vad? (vreau doar comedii si horror) big grin

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Horror:

Mirrors 1, 2

White noise 2

Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6

A nightmare on elm street

orphan

house of dead

book of blood

Comedii:

tangled

life as we know it

grown ups

11 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Freaky Friday
Let the right one in
The sixth sense

| Akira a răspuns:

The Haunting in Connecticut
The Messengers

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Papusa chaki

| madaa a răspuns:

Black swan, paranormal activity, wrong turn 2

| JustThat a răspuns:

Mirrors2

| fanJBfan a răspuns:

Scary movie 3 si 4... Stapanul inelelor ( My preshious)... vizionare placuta!

| ihaterain a răspuns:

Era un film de groaza misto pe care l-am vazut la o pritena se numea "may" su ceva de genul asta
si saw 3d e mistobig grin

| Micheille a răspuns:

Comedie:The Big Bang Theory, Cougar Town, Glee, Doctor Who.

Horror: Ghost Hunters International, Dead Set, Masters of Horror, Fear Itself.

Astea is filmele Horror Comedie.Ai grija sa nu te sperii la Dead Set, ca acolo e cam de groazahappybig grin. Oricum le poti viziona pe Vplay.

| didulica a răspuns (pentru Micheille):

Ghost hunters international nu e horror, e paranormal

| cyberwest a răspuns:

Comedii:
1. Without A Paddle (Fara o vasla)
2. Welcome Home Roscoe Jenkins(cu Martin Lawrence)
3.College[2008]
4.Grown Ups 2010 (cu Adam Sandler)
5.Friday (1995) (cu Ice Cube)
6.Senior.Skip.Day.2008.
7. Undercover Brother
8.The Perfect Score
9.NEW YORK TAXI
10.All About The Benjamins (2002) (Ice Cube)
love struck
Horror:
1.VAN HELSTING
2.The-Haunted-Mansion-(2003)(comedie-horror)-eddy murphy
3.Freddy Vs. Jason

| edyroman a răspuns:

Home alone probabil ca ai vazut
furie dezlantuita ( niste tineri pleaca in excursie si din greseala omoara un pui de urs grisly si mama ii omoara pe rand la final raman doi care reusesc sa inchida ursoaica intr-o cabana ) mie mi-a placut ...vineri pe discovery sunt femomene strani povesti cu fantome la 22:00,,
Transilmania ii o comedie draguta, cativa studenti vin in Romania,,,... ii fain filmu mai ales ca sunt replici in romana cum ar fi tiganci care vand flori.( ia flori neamule ).laughing

intra pe divx online bis in filme faine