| givemeareason a întrebat:

Ce filme legate de scoala imi puteti numi?

In special cu copii dar si mai special, cu fete.

Si daca se poate, sa-mi spuneti si unde le pot urmari online, dar sa verificati daca sunt pe acele site-uri, acele filme.

Chiar si dublate in engleza ca ma descurc...

Dau funda pentru minim 10 filme

Răspuns Câştigător
| DjLayla a răspuns:

Tacerea, The Woods (2006), Mica printesa (1995), O afacere dubioasa (1987), Creepers (1984) Picnic la Hanging Rock (1975), The Beguiled (1970), The Prime of Miss Jean Brodie (1969), The World of Henry Orient (1964), Scoala de fete (1961), Nu esti niciodata prea tanar! (1955), scuze ca sunt vechi. Private School (1983)

| givemeareason explică (pentru DjLayla):

Multumesc mult happy
Chiar daca sunt vechi, ceea ce conteaza este efortul depus happy

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

High School Musical (2006)
She's the Man (2006)
Sky High (2005)
St. Trinian's (2007)
The School of Rock (2003)
How to Eat Fried Worms (2006)
17 Again (2009)
It's a Boy Girl Thing (2006)

| givemeareason explică (pentru DayByDay):

Multumesc mult pentru efortul depus dar le-am vazut pe aproape toate din cele prezentate de tine si in +, sper sa-ti ofer si tie o funda cu alta ocazie.

| DayByDay a răspuns (pentru givemeareason):

Oke, npc happy

| DjLayla a răspuns (pentru givemeareason):

Merci:X:*