| AlexForEver a întrebat:

Ce jutsuri are sharingan?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy Ne intalnim din nou se pare laughing As sti cateva, dar nu prea multe thinking Sper sa nu fie prea multe, iar eu sa scriu numai 25% din ele I don't want to see:

Amaterasu
Susano'o
Susano'o shield
Izanagi
Izanami (Doar in manga apare tongue)
Genjutsu (Toate Genjutsurile acelea ale lui Itachi, stii tu care laughing.)
Chidori (Pentru ca Sasuke din cate stiu nu poate face Chidori fara Sharingan tongue. Si toate aceste chidori-uri gen Chidori Nagashi, Chidori Eiso, Se incadreaza la categoria de Chidori tongue)
Nu mai stiu cum ii zice la cioara aceea pe care a bagat-o Itachi in Naruto, si apoi cand el moare, poate renaste din cioara aia, era un jutsu, dar nu mai stiu cum ii zice... :-s

Si cam atat laughing Are destul de multe jutsuri, stai calm tongue

Era sa scriu "vizionare placuta!" laughing Nu stiu de ce... big grin funda? tongue

2 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Hmmm,credeam ca sharingan e un jutsu!

| Medema a răspuns:

Pardon am confundat! Uite aici :http://translate.google.ro/....../translate