| uryayaywu a întrebat:

Buna TPU, ce părere aveți despre team building?

Răspuns Câştigător
| Pacesicaaaa a răspuns:

Salutare, mie unul mi-a placut a fost destul de interesant si amuzant in acelasi timp
(Pe IMDB comedia Teambuilding are o notă de 7.8 din 10, în timp ce pe Cinemagia are o notă de 8.1 din 10)

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Boring și umor ieftin. Cheap laughs cum zic americanii. 2-3 glume ok la care am ras.

A fost un film fără actori și s-a simtit. Niciun moment nu am uitat că mă uit la un film, nu m-a prins. Dar na, e un pas către ceva, nu neapărat înainte, dar e un pas. laughing

Poate vom avea și noi filme bune mai multe la un moment dat.

| suntserios a răspuns (pentru VoidEternal):

Cum film fara actori? 90% din ei erau actori

| VoidEternal a răspuns (pentru suntserios):

Mă rog, fără actori buni.