| elutzagty a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care place un baiat... el nu se uita la ea. fata ii trimite mesaj cf el ii raspunde.si la sfaRSIT II ZICE FATA SCZ CA TEAM DERANJAT...pentru baieti voi ce parere aveti depre o fata care var zice scuze daca team deranjat?

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu-i mai spune "scuze ca te-am deranjat", suna aiurea i nici tie nu cred ca ti-ar placea sa-ti spuna cineva asta.

| Amelya02 a răspuns:

Nu-i mai spune "scuze ca te-am deranjat", suna aiurea si nici tie nu cred ca ti-ar placea sa-ti spuna cineva asta.

| hotshotb a răspuns:

Ca ii place de acel baiat si face ceva de genu scuze ca team deranjat pentru ca el sa o contrazica si sa ii zica nu e nici o problema sau ceva de genu...nu ai cum sa ma deranjezi...Mi se pare o faza spusa pentru a afla daca o place acel baiat

| Tmcn a răspuns:

Pe mine nimic nu ma deranjeaza mai mult decat astfel de replica.Pai daca credeai ca deranjezi, de ce ai mai trimis mesajul? Si crede-ma, si restul baietilor se simt la fel de deranjati d ereplica asta, si chiar daca nu i-ai deranjat, nu o s ate contrazica cand le spui "Scuze ca te-am deranjat." E penibil.

| Sunshine18 a răspuns:

Chit ca-s fata o sa-ti raspund si eu.
mie mi se pare putin ciudata faza ca la sfarsit acea fata i-a trimis mesaj cu scuze.

| tensazangetsu a răspuns:

Nu stiu pe mine unul nu mar deranja dar intr-un fel mar face sama simt incomod

| CeawlessxD a răspuns:

Ai spus ca el nu se uita la ia...= nu o place... mi e mi se pare sacaitor sa il deranjeze degeaba

| Serapis_Asius_1989 a răspuns:

Genul asta de persoana care iti raspunde asa in majoritatea cazurilor are probleme cu stima de sine, nu are incredere in ea, de aceea mereu isi cere scuze la orice face, sau cand spune o gluma sau ceva mai umoristic spune glumeam. Low Self Esteem

| Bohaa a răspuns:

Poi inseamna ca fata place baiatul dar el nu. Deoarece fata se baga singura in seama de exemplu, baiatul nu are chef de ea.