| Ligia a întrebat:

In firma noastra eu ma ocup de planificat team-building-ul. Unde sa-i mai duc? Voi pe unde ati mai fost?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Draga, daca nu gasesti locuri frumoase in orice judet in, chiar in Romania, atunci da-ti demisia, fiindca locul tau nu este acolo! Lasa pe altii care sunt capabili!

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Oricum nu ii duce la tine in oras. planifica mai bine ceva la munte, intr-o pensiune, unde sa fie toti impreuna (sa stea la masa toti), nu in hotel unde fiecare e cu camera lui. du-i la ski si planifica instructor gratuit pentru ski si sa vezi ce distractie iese. ciao.

| hashe86 a răspuns:

Http://www.albota.sobis.ro/
aici la Pastravaria Albota e foarte frumos si e locul ideal pentru un team building.
http://www.vilabran.ro/ si aici e foarte frumos si potrivit pentru ce ti doresti.
bafta!

| Calinnebunul a răspuns:

In judetul mures, incearca www.buildingteams.ro