| kiddscream a întrebat:

Buna TPU :*

Chiar sper ca ma puteti ajuta... am vazut mai de mult un film, care mi-a placut foarte mult, si as vrea sa il revad, dar problema este ca nu mai stiu cum se numeste filmul este vorba despre o fata care se da drept baiat o fata foarte saraca..si ea s-a dus undeva sa munceasca, dar toti ceilalti erau numai barbati si daca s-ar fi aflat ca ea este fata nu ar mai putea lucr. si intr-un final cinevadescopera un baiat bogat de acolo. iar ei se indragostesc unul de celalalt. stiu ca nu sunt prea multe informatii. stiu ca filmul are 2 parti

Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

S-ar putea sa fie asta : '' Just One of the Guys '' sau asta '' She's the Man '' sau asta '' Joan of arc ''!

Ultimul e animat happy

| kiddscream explică:

Nu e nici unul sad din cate imi amintesc filmul este mai vechi... mi se pare ca ei lucreaza la o sina de tren. dar stiu ca la sfarsitul filmului fata pleaca.

| faramatania a răspuns (pentru kiddscream):

Mai căutăm și dacă nu, îl vor găsi alții cu siguranță.Să nu fie totuși vreun film indian, că la așa ceva chiar nu mă uit.