| Sorrinel a întrebat:

Salut am si eu nevoie de ajutor, este vorba despre un film.
Daca puteti sa imi spuneti cum se numeste o sa va dau cateva detalii : este vorba de 2 sate care erau in razboi si isi aleg din fiecare sat 5 razboinici cei mai puternici pentru a se infrunta, stiu ca unu avea ca lider o fata iar celalalt un baiat, si mai stiu ca la un sat era una de ii curgea prin vene otrava si la celalalt era un batran care avea 300 si ceva de ani si era nemuritor si se indragosteste de aia cu otrava si mor amandoi, ca ala putea sa moara doar otravit si mai stiu ca se indragostesc si liderii amandoi si isi trimiteau porumbeii sa vorbeasca unu cu altu si ca s-au intalnit la un lac, si fata aia de era in rolu principal calarea mereu un cal...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tongue Imi place si mie filmul laughing E foarte interesant happy. Se numeste "Shinobi" tongue. Nu prea stiu de unde il am, deci nu iti pot da link sau asa tongue. Sper ca te va ajtua happy