| EuAndreia a întrebat:

Cine a vazut City Hunter, la sfarsit Yoon Sung pleaca in state si Kim Na Na unde pleaca? Pana la urma ei nu au ramas impreuna? Funda pentru cine imi spune!

1 răspuns:
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Am vazut serialul, dar sfarsitul a fost atat de neclar si pentru mine... din cate am inteles, se pare ca amandoi pleaca in SUA si raman impreuna, asta e concluzia pe care am tras-o eu. happy
Multi dintre cei care au vazut serialul au spus ca sfarsitul a fost in ceata, iar eu sunt total de acord, nici acum nu sunt sigura ce s-a intamplat mai exact si astept un sezon 2 sa ma lamuresc laughing, dar din pacate, mici sanse sa apara...