| Anonym2013 a întrebat:

Cine a urmarit City hunter [drama coreana ], o sa mai fie un al 2'lea sezon? candbig grin? si inca ceva nu am intes la sfarsit. unde se intalnesc ei 2 isi zambesc iar dupa ce arata faza cu soldatii il arata pe el iar singur? ce s-a intamplat, au ramas pana la urma impreuna la sfarsit? si inelul dc nu i la mai dat?

5 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

1. Serialele coreene nu au sezoane.
(Site-urile in care scrie ca e sezonul 1, probabil au postat serialele doar pentru ca au prins la public, fara sa stie ca serialele coreene nu au sezoane.)

2. http://www.tpu.ro/......i-nu-au_2/

3. De inel nu s-a mai zis nimic deci nu putem decat sa presupunem ca i l-a dat deja din moment ce au ramas impreuna.

| adinaidk13 a răspuns:

Va fi si sezonul 2 ca a aparut deja trailer-ulhappyuita-te pe you tubehappy

| adinaidk13 a răspuns:

Ce mult mi-a placut City Hunter:X..imi venea sa plang de cate ori vedeam ca ea il iubeste si el e ignorant cu ea..deabea astept sa fie si sezonul 2. dar v'a fi putin mai diferit..decat sezonul 1..sau ma rog.cel putin asa arata in trailerbig grin.

| Melcus a răspuns:

Nu va mai fi al doilea sezon.