| alexy19a a întrebat:

Buna TPU.
Cine imi poate spune la ce episod a ajuns pe acasa filmul „ Îți ordon să mă iubești"?

Răspuns Câştigător
| ahmet6 a răspuns:

Episodul 10, daca tin bine minte, stiu ca duminica nu a dat serialul.big grin

11 răspunsuri:
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Nu stiu, dar iti recomand un film : Love me if you dare

| ahmet6 a răspuns:

Mie unul imi place serialul este tare amuzant Fernando Colunga si Blanca Soto, chiar o am la prieteni pe Blanca Soto, m-am luat dupa prieteni din Mexic care mi-au spus ca este un serial foarte bun...big grin

| alexy19a explică (pentru ahmet6):

Mda. Mă bucur că nu sunt singurul băiat cărui îi place o telenovelă. Sincer e prima la care mă uit și o urmăresc episod cu episod deoarece m-a fascinat foarte mult. Nu știi un site online unde aș putea să văd serialele subtitrate?

| ahmet6 a răspuns (pentru alexy19a):

Si mie imi plac telenovele, nu vad dc st super tari...http://www.telenoveleonline.com/ uite le ai pe toate aici.

| alexy19a explică (pentru ahmet6):

De când caut acest site. Mersi mult.

| ahmet6 a răspuns (pentru alexy19a):

Cu placere,dar daca stii spaniola,uitate mai bine pe televisa online, sau univison, eu asa ma mai uit, am prietenii in mexic si am inv spaniola destul bine, si le vad direct de la iei.

| alexy19a explică (pentru alexy19a):

Da dar... Faza sau problema este ca nu ma lasa sa vad si daca ma lasa ma lasa alea fara subtitrare. Nu stii un site unde sa fie cu tot cu subtitrare?

| alexy19a explică (pentru ahmet6):

Da tu. Dar la mine e prima data cand urmaresc o telenovela si nu le am de loc cu spaniola. Nu stii un stie cu episoade traduse in romana?

| ahmet6 a răspuns:

Pai o sa ma uit acum, si iti trimit un like

| alexy19a explică (pentru ahmet6):

Bine. Mersi multbig grin.