| zDenYz a întrebat:

Buna TPU cine imi spune niste seriale indiene in afara de intalnirea inimilor, triunghiul iubirii2, culoarea fericirii, suflete pereche? Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| KamyTza22 a răspuns:

Zaara,Dragoste dulce amara, Un cuplu perfect(e cu Shadna), Triumful dragostei, Iubire intunecata(e cu Ridhimabig grin), etc...

5 răspunsuri:
| piticoth a răspuns:

-Iljimae
-The return of Iljimae
-Kim Soo Ro - The Iron King
-Lagaan : Once Upon a Time in India
-Yeh Hai Jalwa.

Sunt destul de interesante happy.

| KidutzaAndrusk5 a răspuns:

Yi San, Jimae, Yaadein, funda+vot, please?

| TheYonutz19 a răspuns:

Ploaie de iubire (Love Rain). Dragoste dulce amara pe national tv

| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

A ta pentru totdeauna

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.