| BlackDarkAngel a întrebat:

Care serial va place cel mai mult dintre cele doua seriale indiene de pe National TV: Suflete Pereche (Pavitra Rishta) si Triunghiul Iubirii Sezonul 2? Va intreb pentru ca desi mie imi place mai mult Suflete Pereche, vreau sa vad si parerea voastra despre ele. FUNDITA pentru cea mai frumoasa parere despre serialul favorit! big grin

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Si mie imi place Suflete Pereche, desi e un serial mai trist, imi place e mult mai interesant, iar triunghiul iubirii nu mi se pare cine stie ce. nah parerea mea. oricum niciunul dintre ele nu se compara cu Culoarea Fericirii, sau Intalnirea Inimilor happy Funda? 1 answer big grin

| BlackDarkAngel explică (pentru Mandark):

Ai dreptate, niciunul nu se poate compara vreodata cu DMG sau Bidaai

| Mandark a răspuns (pentru BlackDarkAngel):

Ma bucur ca esti de acord cu mine si mersii pr fundita :X

5 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Suflete pereche.Dar nu pot spune ca nu mi-a placut Triunghiul iubirii 2.

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| дℓÿčέ a răspuns:

Triunghiul Iubirii Sezonul 2. Mi se pare mult mai interesant. Si mai fain. Suflete Pereche mi se pare. (mna e fain si ala. ma mai uit uneori )