| kajen4ever a întrebat:

Cu cine votati cu intalnirea inimilor sau culoarea fericirii?

Răspuns Câştigător
| ViseColoratee a răspuns:

Culoarea fericirii tongue. Dar imi place foarte mult si Intalnirea inimilor, doar ca acela m-a marcat pe suflet, nu stiu de cehee hee. Nu stiu nici daca sa ii cred pe toti cei care au votat si vor vota Intalnirea inimilor doar ca sa le dai fundahappy Doar vad username-ul tauwinking

De obicei ma atasez emotional cand urmaresc seriale, mai ales acelea indienelove struck Tu nu?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Cu intalnirea inimilor :X:X:X

| lilicutza0009 a răspuns:

Intalnirea Iimilorlove strucklove strucklove struck

| Rebecaaa29 a răspuns:

Culoarea fericirii.

| kajen4ever explică:

3 intalnirea inimilor, 2 bidaai

| kajen4ever explică:

3 intalnirea inimilor 5 bidaai

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Cu intalnirea inimilor lol, Anjali e cea mai tare si frumoasa, pacat insa ca au schimbat-o pe Riddhima de 3 ori cea mai frumoasa era prima.Ma enerveaza directorul spitalului dar imi place ce ii face Doctor Nikkita.

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Intalnire inimilor:X.

| Iullianna a răspuns:

Amandoua big grin...nu pot s` aleg big grin

| dream95 a răspuns:

Culoarea fericirii.
pacat ca nu mai da din nou "a ta pentru totdeauna" :-

| TwilightFanRB a răspuns:

Culoarea fericirii