| Sabrina_5632 a întrebat:

Buna dragilor! Intrebarea mea este legata de filme si seriale. Urmaresc multe seriale indiene si filme indiene...Filmele care au fost (A ta pentru totdeauna, Zaara, In cautarea fericirii) si filmele care sunt: (Culoarea fericirii, Mirajul iubirii, Intalnirea inimilor etc). As vrea sa stiu care serial va place mai mult si ce actori din acel serial.pa

Răspuns Câştigător
| SakuraBeauty a răspuns:

In cautarea fericirii am urmarit si eu, si A ta pentru todeauna si bineinteles Triunghiul iubirii cel mai mult. din serialul In cautarea fericirii mi-a placut foarte mult de Sanman cel de la inceput asa il chema nu? si bineinteles de Kakul tot cea de la inceput ca apoi s-au schimbat actorii, o mare parte din ei, si am adorat melodia aia care a fost pusa cand Kakul a pierdut copilul iar Sanman a venit la ea fiindca se simtea responsabil de asta si se simtea vinovat si Kakul nu a vrut sa il mai accepte iar el a incercat sa se omoare dar Kakul l-a oprit si i-a zis ca ea s-a rugat atat de mult ca el sa fie in siguranta si acum isi i-a viata singur. apoi a fost pusa o melodie trista dar superba. In serialul A ta pentru todeauna mi-a placut mult de Vidya bineinteles iar din triunghiul iubirii de Dev, Radhika, dupa cum vezi personajele principale fiindca ele ma intereseaza cel mai mult, si in Triunghiul iubirii au fost multe melodii superbe pe care le ador. as vrea sa mai scriu muuulte dar ma duc ca am de invatat la bio si fizica laughing dar mai vb am sa dau add la prieteni ok mai vb. pwpici sper ca te-am ajutat daca nu scuze. papa

4 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Am urmarit "A ta pentru totdeauna" si o parte din " Zaara".dar mi-a placut foarte mult"Triunghiul iubirii"love struck
Dintre personaje mi-au placut foarte mult Vidya\Divya, Amar\Sagar, Sindoora si Baharatlove struck[Scuze nu le stiu numele in realitate].
Pawave

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| CrySs_9095 a răspuns:

Mie imi place Bidaai actorii care imi plac din film sunt actorii principali Ranvir(Kinshuk),Aalekh(Angad),Sadhna(Sara),Ragini(Parul) si imi place si de Prakash(Alok),mi-a placut si A ta pentru totdeauna actorii care mi-au placut sunt Sagar/Amar(Sharad),Vidya/Divya(Divyanka),Sindoora(Kamya),Bharat(Mohit),de fapt toate serialele indiene mi-au placut si actorii sunt:Radhika(Rubina),Dev(Avinash),Kakul prima(Sayantani),Samman amandoi mi-au placut, Sujeet, Ridhima prima si a 3-a(Shipla prima, Jennifer a 2-a),Armaa(Karan).si sa nu uit de serialul Dragoste dulce-amara Akshara(Hina), Naitik(Karan), Shaurya(Ather) si Varsha(Pooja)

| Alexandra_4090 a răspuns:

Buna,din culoarea fericirii imi place sadhna,ranvir, ragini,, iar din zaara mi-a placut cel mai mult de khusy