| iuby a întrebat:

cine ma poate ajuta cu un serial cu adolescenti care sa fie vampiri,varcolaci,vrajitoare ceva gen,asemanator cu twilight, teen wolf sau the vampire diaries (e cel mai frumos)! vreau un serial pe care l-ati vazut si v-a placut! PS: [nu vreau o lista de 20 de filme luate de pe net]vreau unu doua car le-ati vazut! funda + VOT:*

Răspuns Câştigător
| alexadrian09 a răspuns:

Supernatural. 2 Frati sunt vanatori de monstri ( ce ai enumerat tu + altele ).

9 răspunsuri:
| DenDenisa a răspuns:

Vampire diaries sau ceva de genu.mi l-a spus o colega azis ca e ft fain

| iuby explică (pentru DenDenisa):

L-am vazut si ti-l recomand! vreau unul asemanator,... oricum multumesc de raspuns

| DenDenisa a răspuns (pentru iuby):

Fundalaughing

| DenDenisa a răspuns:

Ce spui de vampirii sau asistentul vampirului

| iuby explică (pentru DenDenisa):

E un film bun dar vreau sa fie serial...

| Nedelea_Sandra_1990 a răspuns:

The secret circle -adolescenti cu puteri -este la primul sezon

| myhaelutzza a răspuns (pentru Nedelea_Sandra_1990):

The secret circle a fost anulat.Este singurul sezon.

| iuby explică (pentru myhaelutzza):

Da tocmai de asta ca s-a anulat nu m-am apucat sa ma uit la el. daca aflati vreun serial va rog sa-mi ziceti :*

| myhaelutzza a răspuns (pentru iuby):

Uite-te la Pretty little liars.Nu e cu vampiri.dar cred ca o sa iti placa.Vizionare placuta!