| AnaGeorgiana292 a întrebat:

Hey TPU!
Vreau si eu niste filme cu vampiri sau varcolaci (in afara de Teen Wolf; The vampire diaries; Twilight; Wolverine si The Vamps).
big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme cu vampiri și vârcolaci:Vampire Academy (2014),Only Lovers Left Alive (2013),Kiss Of The Damned (2012),Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Bleeding (2009),Stake Land (2010),Dark Shadows (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Blood And Chocolate (2007),Cursed (2005),Dog Soldiers (2002),Never Cry Werewolf (2008)
Seriale cu vampiri și vârcolaci:Hemlock Grove, The Originals, Being Human, Dracula (2013),Bitten (2013),Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series (2014),The Strain, True Blood, Lost Girl

| AnaGeorgiana292 explică (pentru faramatania):

Multumesc! Am vazut cateva dintre aceste filme si mi-au placut mult.
big grin

| faramatania a răspuns (pentru AnaGeorgiana292):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013).

| Lαrisα a răspuns:

The Originals.

| VanillaJaguar a răspuns:

Interviu cu un vampir e și carte și film

| Tuștiiii a răspuns:

Vikings este un serial remarcabil. Nu e despre vampiri, dar este inspirat din istorie si mult mai bun. Incearca sa privesti ceva realistic, nu filme sau seriale cu fiinte fantastice.