| BicutsBia2011 a întrebat:

cine se uita la robotii cu mo si foca si poate sa imi dea cele mai amuzante replici? unde sunt cele mai multe dau FUNDA(vreau mai ales de la episodul nou, Pufoshenia)

Răspuns Câştigător
| Roby1992 a răspuns:

Fraguta cu ciocolata, si cu frisca amestecata, cu capsuna mica mica si vanilie zmeurica - Pufoshenia
in sfarsit pot so smotocesc - Pufoshenia
Ti pup,ti pup - Pufoshenia
pieri aschiuta prindema de puta iti dau trompy cuvant si dea spirtu sfant mancatiasi ochii-n mormant - Gin
Poc o basina,poc o maslina,poc o magie facuta-n surdina,poc un ***** si-un par pubian despicat,si uite magia cum sa-ntamplat -Gin
Rachiu de brad simpatic, Gogogele de manz - Tratament
Sezi, dildou, rau, didlou, bad boy dildou - Paralele
Daca am fi femei, am avea drepturi? - Paralele
Hmm…. Nu.
Dar tatze mari?

1 răspuns:
| KidUtZzZaReBeLlLa a răspuns:

Sa sugi o ceapa; sau mai era un episod in care stai i-a vazi:
-ce faci f.o.c.a?
-legea!
spune ce reprezinti tampon invizibil; cand pun ochiu il luneta curat tot de pe planeta; daca vobim moomos isi da din armura jos; crengute cu ciocolata si cu frisca amestecata cu capsune maca maca; ty pup ty pup; si...vaca nespalata la cur ce esti vaca autista; si cam ata... FuNdITzZza PlZzZz? big grinbig grinbig grin