| Gufiii a întrebat:

Dati-mi si mie replici amuzante de la mo si foca happy funda nu cont daca se repeta!

17 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

O **** roz de fier cu luminite.
Raciu de brad simpatic cu cocele de manz.
Cata huda.
No bine Mo.
Vaca autista
Curva ne spalata la cur.
Data-s matzu zabalos
Laser balegos.
Nectar de piersici.
Penisache
Barman hai cu mata
Mainile pe tzate toti suntem bruiati
Mediocrule
Pufoshenia
Une-s pizdele, aduceti pizdele
Cub de rasuciti
Cap de pluta
Cotetar murat

| ViseMaicăVise a răspuns:

- Costele, fiti-ar Need For Speed-ul d****! Vrei sa ne omori?
- Te tau, te feliez, cu talent te decupez!
- Aaaa! Si daca vorbim mumos, isi da din armura jos?
- MO: Ce faci, F.O.C.A?
F.O.C.A.: Legea.
- Sa sugi o ceapa!
- Sa mi se arda sursa!
- Mainile pe t***,/ Nu suntem bruiati!/ Nu scapati sapunu',/ Nu va aplecati!/ Parciiii!
- Ce, tu? Adica eu-s proasta? Ma faci grasa? P**** nespalata la c** ce esti! Tu esti grasa! Vaca autista! Graso, vaco, grasa, vaca autista, vaca!
- Cine vrea pestisoru'? F.O.C.A. vrea pestisoru'
- F.O.C.A.: Urmareste pendula.
MO: Da' tine-o fix, escalada-mi-ai p***
- Am o inima de copil. E acolo-n spate
- Trompi, strange-te de oo!/ Da sa ploua, Da sa ploua!/ Da-ne jetul tau de roua, / Da sa ploua, Da sa ploua!
- Jos hainutele sa vad bilutele!

| Anutza_7145 a răspuns:

Putin,putin!
shhhh gurita!
cf foca? legea
ce-i pufoshenia asta?
vaca grasa,grasa vaca, vaca grasa, vaca grasa
sezi dildau seziiiii

| Anutza_7145 a răspuns:

Putin,putin
am doua cuvinte pentru tine : suge-o
apasa,apasa,apasa, apasa, apasa

| CodrutM a răspuns:

Preferatele mele:

- Mo... tu sugi la viata.
- Ai plans cu ochiu' maro?
- Da-mi-ar Tropmi inc-o p**a.
- Si mama ta-i titirez.
- Suge-o!
- Io-s cu dietatietoarele
- Prietene, noi nu furam, cand e greu ne adaptam.
- Stai ba iobagule, ca poate te suge. Hiiihi, n-ar fi prima.
- Barman, hai cu ma-taaa!

Ce sa mai, toate-s tari, dar astea imi plac in mod deosebit.

| qwertyz a răspuns:

Barman hai cu mata! laughing

| Veronici a răspuns:

-Costele, fitz-ar Need For Speed-ul dracul vrei sa ne omori?
-Cioca boca cioca boca v-am dat la toti m**e mocalaughing
-Trompi strange-te de oua da sa ploua da sa ploualaughing
-Smechere, scopu` si durata vizitei...
-Hai dizolvarea ca supa la plic
-Bag de seama ca tu vrei gadilat cu paiu-ntre amigdale
-Am stat ascuns la mata in rozetalaughing
-sant nebuuuuuuuuunnn -O fi microfonu lu lady gogu
-Hmmm abstraaact

La fel toate sunt tari

| DeFaq a răspuns:

Mo:Nimeni nu doarme..cu rost!
Mo:Sht gurita
Foca:Halucinezi futardel
Mo:Foca, in conditi vitrege trebuie sa pot sa **t orice
Foca:Sper ca`i ciocolata ..topita
Mobig grina,ciocolata..cu..porumb
Mo:Foca,am un plan...deltaplannnnnn...
Mo:Ha,nimic...ha,nimic...ha,stalp
Mo:Caca un ou!
Foca:Nu poate sa faca un ou!
Mo:Caca 2 oua!
Mo:Ai dat alarma la chilotii
Mo:Scarbofleashco
Mo:Ai tacuuuuuuuutttt si mi-ai facut un sandwich
Mo:Vad o aratare,cu mecla de cersetoare,gen tampon cu aripioare, intre tate are par, din ureche curge zar, si se`apropie mirata transpirand un sus de ceapa
Mo:S`o activat ceva glazura
Mo:Si daca vorbim mumos isi da din armura jos?
Mo:Fragutza cu ciocoalata si frisca amestecata cu capsuma malca, malca si vanilie zmeurica
Foca:Bezea
Mo:Eu ma numesc Mo pe tu cum te chema?
Foca:Eu zic sa-ti faci un breton frumos la vene si gata ai scapat de probleme
Moa:Stai aici ca o vaca malformata
Moa:Frumoasa sunt
F:Noaptea cand ploua
M:Inteligenta.
F:Ca o corigenta
M:Amuzanta.
F:Ca un tric in panta
Focabig grinraga, tu cu capu` de bati numa de buric
Mo:Escaladami-ai ***
Mo: Apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l… apasăăă-l, apassăăă-l, apaaassă-l. Apasă-l!
Mo:Sa cante o doina`n mama ta

Funda?

| Budinca a răspuns:

Sht gurita.

| BlackPuma a răspuns:

1)Poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin
2)a cazut din cer! amin!
3)sa sugi o ceapa
4)muzica cu ciocolata si cu branza amestecata si cu zmeurica
5)sunt nebunnn
6)cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta
7)poate e cioclofonul lui lady gogu
funda?

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Aha

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

RObotzi.S01.Ep.0.Tatuaj

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: Ce vezi schimbat la mine?
F.O.C.A: Ăăă, nimic…
MO: Uite-te atent!
F.O.C.A: Foarte atent.
MO: Cel mai atent!
F.O.C.A: Aaamm… nu.
MO: Scanează-mă, nu fi copil!
F.O.C.A: Nenorocitule! Ce-i aia!?
MO: M-am tatuat, conservă de par pubian imbecilă legata la priză ce ești cu mă-taaa!
F.O.C.A: Și ce Satană-i aia?
MO: Ăla! E cel mai tare tatuaj din lume!
F.O.C.A: Da mediocrule, da’ ce reprezintă…
MO: Un BUTON!
F.O.C.A: Genial, să-mi bag p*la…
MO: Apasă-l!
F.O.C.A: Aaaaa nu…
MO: Apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l, apasă-l… apasăăă-l, apassăăă-l, apaaassă-l. Apasă-l!
F.O.C.A.: Te caci pe tine cu stropi…

RObotzi.S01.Ep.1.Vin

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: În numele lui Trompy, ce Satană ai acolo?
F.O.C.A: Făceam curat și-am găsit o sticla de Chateau La Fitte din 1787.
MO: Șii… pune-mi o halbă!
F.O.C.A: Mediocrule! Ăsta nu-i sifon! Se degustă, nu se bea de sete.
VOCE: Aaau! Mă doare-n p*lă!
MO: Șii… pune-mi un shot!
F.O.C.A: Ăăăă… nu.
MO: Te rog dulce ca o savarină!
F.O.C.A: Nu, că tu te-mbeți instant ca nessu’, alcoolic anonim, și dup-aia nu mai scap de tine.
MO: Haai măi lopităule mascat, ca nu mă îmbăt dintr-un shot!
F.O.C.A: Juri?
MO: Să mi se ardă sursa!
F.O.C.A: Un singur shot?
MO: Singur… atât de singur…
F.O.C.A: Mda…
MO: F.O.C.A… F.O.C.A? Tu știi de ce beau io?
F.O.C.A: De ciudă…
MO: Da, da! Da, da’ mie nu mi-e ciudă că-s eu supărat! Mie… mie mi-i ciudă că-s alții fericiți!

RObotzi.S01.Ep2.Defect

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: O p*lă roz din fier cu luminițe! O p*lă roz din fier cu luminițe! OMFG! OMFG! O p*lă roz din fier cu luminițe! O p*lă roz din fier cu luminițeee…
F.O.C.A: Te-ai defectat, șaibă cu ochi!
HELP
F.O.C.A: Nu fi panicat… Cât ai zice hopa, dacă ești stricat, te repară F.O.C.A!
MO: Stimați ascultători puteți recepționa postul Radio România Actualități…
MO: P-p-p-poker face, p-p-poker face
MO: Adu’ Palmolive-ul să-mi speli necuratul
WINDOWS ERROR!
MO: Vrei mai multă maioneză lângă McPuișor!
MO: Greuceanu sări și-și uită paloșul în căruță.
MO: F.O.C.A! F.O.C.A, tu ești? Ce se întâmplă?
F.O.C.A: Bine că ți-ai revenit! Că dacă nu te resetam manual cu ciocănelul.
MO: Ah! O p*lă roz din fier cu luminițe! O pu*ă roz din fier cu luminițe!

RObotzi.S01.E3.Prieten

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: F.O.C.A! F.O.C.A, tu-mi ești prieten adevărat?
F.O.C.A: Da! Cu toate că puți… Da tu îmi ești mie prieten adevărat?
MO: Da, da, da! Cum să nu? Da… da, da! Absolut! Absolut! Da! Absolut! Mai absolut ca vodka. Da, da, sigur că da! Da, da, da… Sincer, sincer! Focă, Focă, jur pe roșu! Jur pe roșu, Focă! Să mă transform în țelină și să-nfing în pământ dacă nu! Da! Până la râme… Nu, fără râme. Dar oricum, da! Jur! Da!
F.O.C.A: Da?
MO: Da…
F.O.C.A: Atunci, care-i culoarea mea preferată?
MO: Ăăă… ăăă, păi ăăă, dacăăă mmm… ăăă, dacă-i, dacă-i doi radical… radical din beta caroten, atunci îți place, ăăă ALLL-ROOO-VERRR-MAAA-NEEE… Știu că-ți place peștele! Îți place pește! Hai focă, focă, focă, cuțu, cuțu, focă, focă, mmmm, ce bun, ce bun! Cine vrea peștișorul ? F.O.C.A vrea peștișorul! Vrea F.O.C.A peștișorul ? A-fishy-fishy-fishy…
F.O.C.A: Nu…
MO: Atunci, să sugi o ceapă!
F.O.C.A: Vezi!? Ciorbistule! De asta-s singurul tău prieten…
MO: Iluzii… Mai am unul!
MO: Vale… Vale? Fii atent cum facem! Eu îți instalez un webcam și tu numai te dezbraci. Totul e pe internet, numai pe internet!

RObotzi.S01.Ep4.Bilos

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: Du-te direct în p*lă și ia-l pe căcat și bagăți-l în p**ă cu moț cu tot… s-o f*ți de de trei ori, m*uie și dacă nu-i cu mă-ta și cu tac-tu și cu tot neamu’ tău de pu** de sferă spațială… Nesimțita dracu’ care ești!
F.O.C.A: Sunt uimit și foarte, foarte speriat!
MO: Focă, ce Satană-i mega mucu’ ăsta ?
F.O.C.A: Stai, mediocrule! Că poate-i o bombă!
MO: Sunt curios… oare ce-i înăuntru?
F.O.C.A: Să ne gândim logic…
MO: Haida’
F.O.C.A: A căzut din cer…
MO: Amin!
F.O.C.A: Poate e un fragment dintr-o stea!
MO: Da! Poate-i ciocafonul lui Lady Gogu’!
F.O.C.A: Mda… poate-i un intelectual!
MO: Aaaahh!
F.O.C.A: Poate-s doi intelectuali!
MO: Aaaahh!
F.O.C.A: Poate…
MO: Ia nu mai folosi cuvinte pe care nu le înțeleg, că-ți sparg tromfu în nas!
F.O.C.A: Deci vrei să tac!
MO: Ahh! Poate-i alcool! Poate-i rom!
F.O.C.A: Rasistule!
MO: Poate-i țuică! Poate-i vin! Poate-i pipi de rechin!
F.O.C.A: Poate-i mă-ta!
MO: Sau…
F.O.C.A: Mă-ta!
MO: Sau…
F.O.C.A: Coarde pentru instrumentul meu de suflat!
MO: Mă dezguști, vulvarule! Bila vine cu mine…
F.O.C.A: N-o atinge!
MO: Ce fraiere!? Vrei scandal? Vrei să ne piz*im? Te previn că am propriul stil de Kung Fu! Stilul FU-TAI! Simte-mi furia!
F.O.C.A: Imediat, stai să-mi fac un ceai…

RObotzi.S01.Ep5.Intrus

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: Focă, repede, prefă-te că ești mort!
F.O.C.A: Mda… zi repede ce reprezinți, tampon invizibil.
INTRUS: Hello, lesser robots, it is I, AWESOMETRON!
MO: Hopaa! Pune pe pauză. Stai așa! Intrusu’ tocmai a zis ceva.
INTRUS: I have come to replace you! You are not longer needed.
MO: Hoo… janes English no… Ablas română?
F.O.C.A: Do you speak Romanian?
Crappy language pack selected.
INTRUS: Salutare sclavilor! Sunt aici ca să vă înlocuiesc. Vă sunt superior în orice aspect. Rezistența e futilă!
F.O.C.A: Superior!?
MO: Sclav e văru’ tău geamăn, mă… puțifer! Focă, dă-mi AWP-ul să-l deprim pe fraier! Copile, vezi cioara aia?
F.O.C.A: Rasistule!
MO: Când pun ochiu’ în lunetă, curăț tot de pe planetă!
MONSTER KILL!
INTRUS: Pueril! Verifică asta afară! (traducere liberă: check this out)
F.O.C.A: Hmm… Impresionant! Dar din punct de vedere intelectual…
INTRUS: Te domin!
F.O.C.A: Dar…
INTRUS: Te domin!
F.O.C.A: Păi, ăhh…
INTRUS: Te domin! Te domin! Te domin!
MO: Focă… Focă, în p*la lui Satan! Revino-ți, revino-ți, focă!
F.O.C.A: Șhh… vino cu mine!
INTRUS: Mother f*cking robots! Ați furat de la mine! M-ați jefuit!
MO: Ce? F*ck your mama’s dead people, bă! (traducere liberă)
F.O.C.A: Prietene… noi nu furăm! Când e greu, ne adaptăm!

RObotzi.S01.Ep06.Paralele

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: Bă, ciumbarlescoco, oare există roboate ?
F.O.C.A: Poate, în altă dimensiune chiar noi suntem roboate!
MO: Hmm. abstract!
MONA: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Da, bine Mona, uite…
MONA: Da? Ce fain… super, scumpo! Pornește radio-ul, să vedem dacă ne-a ieșit biletul la extragere.
F.O.C.A: N-are rost! Statistic n-avem nici un fel de șanse…
MONA: Ce tu… ? Adică eu sunt proastă? Mă faci grasă ? P**dă nespălată la cur, ce ești! Tu ești grasă, vacă autistă! Graso! Vacă, vacă, grasă autistă! Vaco! Stai Dildău, șezi! Șezi, Dildău! Rău Dildău, las-o în pace Dildău, bad boy Dildău! Șezi!
F.O.C.A: Curvo!
RADIO: La super mega extragerea Loto 6 din 666 cu un report de enșpe mii de miliarde de euro, cele patru numere câștigătoare sunt: 26, 90, 60, 0
MONA: Wow! Nu-mi vine să cred! Pe cuvântul meu, cât noroc… Doamne Iisuse Hristoase creștine, toată, toată tremur. Uite-te: și spițele de la roată îmi tremnură! Vai, incredinibil! Doamne, era să fac condens. Toată m-am udat!
F.O.C.A: Vezi să nu faci pe gresie.
MONA: Păi… păi, stai așa, stai așa… nu mă grăbi! Păi, îmi iau jante cromate Louis Vuitton de enșpe mii de inchi și… toată, toată mă fac fashion, îmi bag implanturi…
F.O.C.A: Poate o țâță între ochi, o p*zdă-n ceafă, de ce nu?
MONA: Și, și știi ce-mi iau dragă? Nu știi, că ești proastă, vezi? Îmi iau un yacht roz din diamant, plin cu uleiuri, dragă, și creme. Ce știi tu despre creme? Și lubrifianți din lacrimi de pui de panda. Și, și… știu! Îmi schimb geanta. Îmi iau un alt yacht plin cu genți. Și un yacht cu cataloage de genți. Și un yacht cu bărbați. Da, da! Bărbați cu cataloage cu genți. Și un yacht cu… avion.
F.O.C.A: Cu ce bani, tu, împrăștiato? Că banii ăștia-i donăm.
MONA: Ce, tu? Adică eu-s proastă ? Mă faci grasă? Eu umblu stâmb pe tocuri? Eu nu știu parca? Eu nu-s fotogenică? Sau hau-bau? Sau hau? Sau ce tot latri acolo, dragă?
F.O.C.A: Tu, înafară de p**dă, nu știi să împarți absolut nimic! Banii ăștia îi donăm la sinistrați și copii africani și…
MONA: Ce vorbești, tu, neformatato? Mie nu-mi spui! Ăia-s banii mei de yacht-uri. Să fim înțelese!
F.O.C.A: Mona, fă o față de curvă!
MONA: Ce!?
F.O.C.A: Mersi!
MONA: Dildău… Dildău, nu! Nu, Dildău! Nu! Dildăău…
MO: Și… Focă, dac-am fi femei, am avea drepturi?
F.O.C.A: Nnnnnnu…
MO: Da’ țâțe mari?

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

MO: Ce faci F.O.C.A?
F.O.C.A: Nnna, bine MO, uite…
MO: Du-te direct în p*lă și ia-l pe căcat și bagăți-l în p**ă cu moț cu tot… s-o f*ți de de trei ori, m*uie și dacă nu-i cu mă-ta și cu tac-tu și cu tot neamu’ tău de pu** de sferă spațială… Nesimțita dracu’ care ești!
F.O.C.A: Sunt uimit și foarte, foarte speriat!
MO: Focă, ce Satană-i mega mucu’ ăsta?
F.O.C.A: Stai, mediocrule! Că poate-i o bombă!
MO: Sunt curios… oare ce-i înăuntru?
F.O.C.A: Să ne gândim logic…
MO: Haida’
F.O.C.A: A căzut din cer…
MO: Amin!
F.O.C.A: Poate e un fragment dintr-o stea!
MO: Da! Poate-i ciocafonul lui Lady Gogu’!
F.O.C.A: Mda… poate-i un intelectual!
MO: Aaaahh!
F.O.C.A: Poate-s doi intelectuali!
MO: Aaaahh!
F.O.C.A: Poate…
MO: Ia nu mai folosi cuvinte pe care nu le înțeleg, că-ți sparg tromfu în nas!
F.O.C.A: Deci vrei să tac!
MO: Ahh! Poate-i alcool! Poate-i rom!
F.O.C.A: Rasistule!
MO: Poate-i țuică! Poate-i vin! Poate-i pipi de rechin!
F.O.C.A: Poate-i mă-ta!
MO: Sau…
F.O.C.A: Mă-ta!
MO: Sau…
F.O.C.A: Coarde pentru instrumentul meu de suflat!
MO: Mă dezguști, vulvarule! Bila vine cu mine…
F.O.C.A: N-o atinge!
MO: Ce fraiere!? Vrei scandal? Vrei să ne piz*im? Te previn că am propriul stil de Kung Fu! Stilul FU-TAI! Simte-mi furia!
F.O.C.A: Imediat, stai să-mi fac un ceai…

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Dau la **** cui citeste mesaju asta
asta-i replica mea preferata laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| catutza_1092 a răspuns:

Trompi strangete de oua da sa ploua da sa ploua dane ploaia ta de roua da sa ploua da sa plouabig grin

| Stoia_Nicoleta_1986 a răspuns:

Ti-ai dat alarma lachiloti
am si-o o inima de copil e acolo-n spate
minus 10.000 de puncte putiiiin
esti atat de gras ca poza ta de buletin e A4 hahahaha