| claudiu13421 a întrebat:

Buna tpu.cine stie de unde iau filme cu arte martiale sau cu
carate.sau cv de genu. fara arme ( adica pusti mitraliere bombe etc
etc). film chinezesc.

10 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

The Karate Kid.

| NevastuicAaA a răspuns:

The karate kid
Ai descris filmul perfect laughing

| claudiu13421 explică (pentru NevastuicAaA):

Si de unde sa-l iau dragatongue

| NevastuicAaA a răspuns (pentru claudiu13421):

Http://www.topfilmenoi.com/2012/07/the-karate-kid-2010.html

Ps.Sarpute asa apara si reclame porno pe margine...Da nu au treaba cu filmul :))

| claudiu13421 explică (pentru NevastuicAaA):

N-am nimic impotrivalaughing

| maradona10 a răspuns:

Scrie p google filme actiune tailanda...intri la primul sau al doilea site...si de acolo iei numele la filmul de care iti plac. sunt f bune am vazut multe si ai actiune la maxim

| claudiu13421 explică (pentru maradona10):

Asta fac mai mereulaughing.dar nu gasesc ce caut

| maradona10 a răspuns:

Claudiu da-mi facebooku; l tau sa iti dau linkuri cu filme (arte martiale) nu imi da voie sa pun aici happy dc vrei happy pa

| Atty93 a răspuns:

Onbak, yamakasi, b13, the legend,