| AnaMariaHer a întrebat:

Cine știe unde pot să găsesc partea a treia din filmul "Tres metros sombre el cielo". Am tot căutat și nu am găsit.

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Puh, si eu astept cu nerabdare sa apara. S/au zvonit multe, dar eu tind sa cred ca nu vor mai scoate o a 3 a parte. Nu stiu daca stiai dar Maria Valverde (Babi) si Mario Casas (Hache) au avut o relatie de lunga durata si in realitate, dar s/au despartit acum ceva timp, si eu de aceea tind sa cred ca nu vor mai face si o a 3 a parte. Off, eu inca sper, pentru ca am adorat primele 2 parti. Ramane doar speranta! Peace!

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru ca nu a aparut.

| Andrei_Andrei_2001 a răspuns:

Buna,inca se lucreaza am auzit pe fb lor si eu il astept dar...