| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca este si partea a 3 a din filmul Tres metros sobre el cielo? Am cautat pe net si din cate am inteles trebuia sa apara in 2014 insa nu am gasit nimic.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Filmul a apărut pe data de 16 decembrie 2015.

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Si stii unde il pot gasi? Sau macar numele. Din cate am inteles, se numeste " Por tu amor" sau ceva de genul; pentru ca fiecare film are cate un nume diferit. Insa am cautat si nu am gasit nimic din pacate.

| OnuOnulică a răspuns (pentru LifeIsBeautiful12):

Se numește Por tu Amor (2015)

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru gelu1970):

Accea nu este partea a 3 a! Sunt doar mici filmulete relatate din Tres metros sobre el cielo (1) si Tengo ganas de ti (2). Probabil ca nu a mai aparut si partea a 3 a.

| gelu1970 a răspuns (pentru LifeIsBeautiful12):

"NO HABRÁ TERCERA PARTE DE 3 METROS SOBRE EL CIELO Y TENGO GANAS DE TI", FRANCISCO RAMOS, PRODUCTOR
ai perfecta dreptate. nu vor scoate a treia parte. scuze.

| Simion_Bogdan_1990 a răspuns:

Cauta dupa regizor

| Elsa16 a răspuns:

Am aceiasi nedumerire ca si tine. Si eu caut de cateva zile dar nu gasesc!

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru Elsa16):

M-am documentat mai bine si din pacate nu este si partea a 3 a. Oricum nici nu mai avea ce sa fie in partea a 3 a pentru ca, Hache a ramas cu Gin iar el si cu Babi au pornit pe drumuri diferite, refacandu-si viata.