| BoysAvatar2010 a întrebat:

Cum este serialul naruto? dau funda pentru un raspuns cat mai rapid.

7 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Buna, pai de unde sa incep... este un serial plin de aventura arte martiale si din acest anime inveti lucruri importante in viata, mai pe scurt este foarte frumos si interesant. Sunte doua tipuri Naruto si Naruto Shippuden este continuare serialului Naruto.

| zHeArTz a răspuns:

La inceput a fost super dar acum a devenit plictisitor, iti sugerez sa te uiti la Fairy Tail, este mult mai frumos.

| Ronny22 a răspuns:

E tare dupa parearea mea, dar acum depinde de tine... e un serial amuzant despre un tip naruto care a fost respins de toata lumea de cand era mic. Aici te invata ce poti face daca nu renunti.

El in timpul acestor serii(naruto, naruto shippuden, si cica apare naruto akippuden) naruto arata cum isi indeplineste visele chiar daca e respins de toti pentru ca are demonul vulpe cu noua cozi. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| 이채린 a răspuns:

E super tare! Poti sa il vezi aici! http://animekage.com/

| myhay993 a răspuns:

Este fain, rau de tot daca incepi incepi a viziona pe urma vei astepta sa iasa cat mai curind serii noihappy

| dragosdd a răspuns:

E cel mai misto serial! Dar Naruto Shippunden e si mai misto!

| goinadacian a răspuns:

Este fain, mai ales ca a aparut naruto shippunden si acum naruto e in razboi