| LordeTil a întrebat:

Cum pot posta un filmulet pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Mai intii trebuie sa te inregistrezi, apoi acolo sus este scris "Upload" apoi dupa ce dai click va aparea ''Select files from yor computer'' alegi video din pc si astepti sa se incarce. Daca nu se primeste transmite mie video prin mess si-l pun eu.
Multa bafta. Puuup soare:*

13 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Intii intregistreazate adica fa-ti un cont pe youtube apoi intra pe condt si unde trebuie sa scriu ce doresti sa cauti este in dreapta rasfoiti si incarcati tu dai clip pe incarcati apoi o sa-ti apara o sageata indreptata in sus rosie si la subsolul ei este scris selectati fisiere de pe computer apoi apesi si selectezi ce doresti din calculator apesi ok si astepti pina se incarca dar inainte sau dupa nu tin minte trebuie sa indeplinesti acolo ceva cum sa se numeasca unde vrei sa-l postezisi pentru cine e deschis filmuletul si pentru cine nu o sa te descurci tu bafta

| Child a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cont, apoi dupa ce ti-l faci si intri pe youtube, deasupra langa bara de cautare ai scris ''Upload''.Dai click acolo si iti va aparea''Select files from yor computer''.Dai acolo, selectezi videoclipul din calculator si e gata.

Răspuns utilizator avertizat
| boby98c a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=364 sper sa te ajute:) Sa ai cont facut!

| nuckelave a răspuns:

Langa search ai un buton uploud