| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Cum pot sa postez un filmulet pe youtube, fara a folosi camera video, sau mobilul? adica sa folosesc webcamul.happy
pe scurt:sa ma inregistrez la webcam, pentru a postahappy
multumesc anticipathappyfundahappy

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Pai te inregistrezi cu webcam-u
Dupaia il salvezi intr-un folder [filmarea] si il postezi simplu pe youtube [cu ajutorul contului]
Acolo la youtube langa search scrie brows si upload
Dai pe upload si incarci ala happy

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Iti faci cont si uploadezi...

| DaReZon a răspuns:

Pai intri in http://youtube.com iar apoi apesi pe Upload si acolo a sa scrie Upload video or Reocrd from webcam si btw apesi pe Record from webcam si a sa iti mearga. succes lul

| elenamonica94 a răspuns:

Daca vrei sa pui ceva pe youtube atunci prima data trebuie sa te logez la ei si dupa poti sal pui acolo