| Ouster98 a întrebat:

Cum se numea filmul acela in care erau niste oameni care atunci cand atingeau pe cineva pe moarte el murea si daca nu il atingeau se producea un accident si mureau mai multi oameni pentru a muri acel om?
Mentionez ca toti oamenii aceia au murit intr-un mod ciudat: omorata de un capac de wc venit din spatiu, strangulata cu un ciorap...
Fundaaa!

1 răspuns:
| guardian18angel a răspuns:

Singura scena de acest fel era intr-un episod din Supernatural, din sezonul 6, daca nu ma insel.

Altfe filme in genul, nu stiu, poate te ajuta urmatorii happy