| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, nu mai stiu cum se numea un film, poate ma ajutati voi, era despre cativa oameni care nu stiau unde se aflau si formau un cerc si odata la ceva timp cineva murea la nimereala sau trebuiau ei insisi sa voteze cine sa moara si mi se pare ca daca ei ieseau din cercul acela mureau si ei se chinuiau si se certau cine sa moara ultimul respectiv primul, erau ca intr-o nava spatiala sau ceva si parca aveau ceva in mana cu care votau cine sa moara, indreptand spre victima.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Circle 2015?

| AlexAlxAlex explică (pentru Sn4k3):

Asta e, mersi mult, mai stii si alte filme de genul, adica de suspans?

| Sn4k3 a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Devil
Escape Room
Exam
Would You Rather
The Human Race
The Collector 1, 2
10 Cloverfield Lane

3 răspunsuri:
| n3gro a răspuns:

Tot ce-mi vine-n minte e Truth Or Dare.