| Amaliagb a întrebat:

Hei, m ar interesa un serial nou despre adolescenti sau in fine, sa fie frumos sa ma faca sa vreau sa ma uit incontinuu la el. tin sa mentionez ca am vazut : The vd, one tree hill, gossip girl, 90210, grey s anatomy, house, dexter, sex in the city, csi, lie to me, the O. c.

Răspuns Câştigător
| eatpraylove a răspuns:

The secret circle(are doar un sezon dar e foarte nou), The secret life of the american teenager(4 sezoane), Drop dead diva (nu e chiar cu adolescenti dar e foarte dragut - 3 sezoane), Lipstick jungle (2 sezoane), Eastwick(1 sezon fiindca s-a incheiat productia dar e foarte fain si merita, mai ales daca ai vazut Vrajitoarele din Eastwick cu Cher, Michelle Pfiefer, Susan Serander si Jack Nicolson ) si Pretty little liars dar sau cam zis toate, oricum, good luck, ai ceva de vazut!

11 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Pretty little liars, 10 things i hate about you

| Amaliagb explică (pentru ZoeyMe):

Mersi, am sa incerc>big grin

| eatpraylove a răspuns:

A si am uitat : Sabrina, the teenage witch ( Sabrina, vrajitoarea adolescenta ) - e din 1996 dar e super si nu stiu daca iti aduci aminte dar cand eram mai mici a fost o revista si se chema tot asa la care primeai si o trusa de machiaj sau ceva de genul, in orice caz e foarte dragut si amuzant si are 8 sezoane dar un episod dureaza 20 de minute deci nu e chiar asa de mult

| ✿puffa✿ a răspuns:

Try:
-Pretty little liars
-The secret Circle
-The 9 lives o chloe king(super)

| Bishop a răspuns:

Skins

| IoanaLoredana a răspuns:

Pretty little liars, blue mountain state, smallville(mentionez ca ultimul este despre copilaria lui Clark Kent a.k.a Superman pana la maturizarea lui)

| ThinkAgain a răspuns:

Incerca Pretty Little Liars!
e super!

| GeoJill29 a răspuns:

Happy Endings, Grey's Anatomy, si celelalte care ti s-au spus sunt super. Enjoy!

| RuxyLalaBand a răspuns:

Pariu cu viata

| allyregalia a răspuns:

Incearca: True Blood.