| Riio a întrebat:

Daca ati putea sa imi sugerati un film horror gen I know what you did this summer, sau Vineri 13.Sau ceva si mai horror si frumos dar nu vreau filme crima ca exista si genul acesta... as vrea horror daca ati putea sa imi dati cateva?

Multumesc pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Eu iti recomand:
- The omen
- The exorcismus
- Orphan
- Bag of bones (1 si 2)
- Mirrors (1 si 2)
- Apartment 143
- Chernobyl Diaries (chiar merita vazut)

Sper sa iti placa.
Vizionare placuta.

P.S: Nu sunt genul crima.

4 răspunsuri:
| AndreiGrigore a răspuns:

Daca vrei sa fie si de groaza si de comedie vei vedea seria scarry movie(recomand scarry movie 3 si mai ales 4)
de groaza:casa celor 1000 de cadavre
si daca vrei un joc de groaza dar de groaza raaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuu online joaca the house 2

Răspuns utilizator avertizat