| ancaelena24 a întrebat:

Daca ati vizionat sau cunoasteti serialul televizat de la Disney Channel "Nini", imi puteti spune in ce episod afla Thomas ca Celina si-a abandonat fiica?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
WOW n-am crezut ca voi gasi intrebarea asta pe aici! Serialul Nini a fost unul dintre preferatele mele si inca este!
Il iubesc :X
Tomas afla de Celina ca a abandonat-o pe Cici in episodul 119.
Poti viziona toate episoadele aici:
https://www.youtube.com/user/skumpyk86/videos
Sunt dublate in limba romana!
Din pacate la Disney nu mai da serialul, dar eu ma uit in fiecare seara pe acest cont de youtube!

1 răspuns:
| CezaraEM a răspuns:

Si inca ceva, mai poti cauta pe youtube asa "Nini episodul 119" si il vei gasi, sunt puse pe parti (1, 2,3)!
Sper ca te-am ajutat!
Funda? kiss