| Syimona a întrebat:

Cunoasteti serialul Nini?
Daca DA cand afla Thomas Parker ca Celina a abandonat-o pe Secilia?
Si cand se va casatori Celina cu Thomas?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Da si da thomas afla ca celina si-a abandonat fiica dar asta se intampla la scurt timp dupa nunta lor care va fi mai incolo dupa episodul 100 si cam pana la episodul 110 in acest interval
nu stiu mai multe stiu doar ca afla la scurt tp dupa nunta si divorteaza si o alunga pe celina
sper ca te-am ajutat!
chaw!

4 răspunsuri:
| gianys75 a răspuns:

Nu este bine sa afli inainte ce se intampla pentru ca nu mai are farmec fimul.

| NuImiPunNume a răspuns:

Pai nu stiiu sigur cand va afla Thomas ca Celina a Abandonato pe Secilia, dar stiu ca Nini se va casatorii cu Thomas. pe la episodul 128 parca cam asa ce va!winking

| ZuzZzulina a răspuns:

O sa stric surpriza dar lasa :-J. da si tomas o sa afle ca celina a abandonat-o pe Cecilia pentru ca mi se pare ca o aude pe nini vorbind sau ea ii spune... Nu mai stiu exact. Sper ca te-am ajutat.

| imiplacesaajut a răspuns:

Mda in ep 108-109 cred si afla paraca vazand o caseta in care vorbea tipa aia...nu mai stiu cum o cheama si divorteaza