| kawaii69 a întrebat:

La NINI( Disney Channel) Celina e mama lui Nini? Ca nini mare mama Celina a abandonat copilul. FUNDA

Răspuns Câştigător
| princess2000 a răspuns:

Nu! Intra pe youtube si scrie nini-capitolul 120 si gasesti un episod in spaniola in care Thomas ii spune Celinei sa nu se mai apropie de fiica lui, Ciciria, iar Celina ii spune ca Cici este si fiica ei.

13 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Nu, Celina este mama Romitei. Nini nu are niciun fel de legatura cu Celina ba chiar sunt dusmance. Mai mult Celina o uraste pe Nini din cauza ca este geloasa ca ii fura dragostea lui Tomas.

Sper ca te-am ajutat. Pa-pahappy

| ema1ih a răspuns:

Celina este mama lui Sici deoarece in episoadele trecute cand a fost ziua lui Sici, Victor i-a spus lui Celina ca fiica ei face 7 ani(adica cat facea si Sici). Iar in episodul 89 Celina ii spune lui Tomas si Sici. Iar Nini are aceeasi varsta cu Celina si nu poate fi celina mama ei.

| BiwCupcake a răspuns:

NU. categoric, nu.

| Lorє๔คnค a răspuns:

Nu, Celina e mama lui Cici. Ea a abandonat-o pe ea cand era un bebelus.Nini nu e deloc ruda cu Celina.

Sper ca te-am ajutat!

| LetyArob a răspuns:

Nu...Cicilia este fiica Celineihappy

| InnA_3234 a răspuns:

Nu se poate ca selina sa fie mama lui nini ca sunt cam de aceeasi varsta si acum cateva episoare selina o zis ca fetita pe care a abandonato implinea 7 ani de odata cu cici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu este mama lui Nini si Nini nu are mama pentru ca mama ei a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sunt cam de aceiasi varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Celina nu e mana lui nini e mama Sisiliei, pentru ca ea are 7 ani si acum 7 ani a nascut Celina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti de unde asi puta vedea episodul de pe 25.1.2011? ca l-am pierdutsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti de unde asi puta vedea episodul de pe 25. 1. 2011? ca l-am pierdutsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Am.Mady tu ai stiut ca Celina e mama lui Nini? Ei bine eu am aflat de pe internet spune-mi daca tu ai stiut despre asta.Eu am stiut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celina nu este mama lui nini este mama cece