| noSUno a întrebat:

TPU,,, de ce sara khan(sadhna)din culoarea fericirii, nu si-a jucat rolul mai departe, eu stiu ca de multe ori se intimpla ceva, iar regizorul pune o scena in care sa se inteleaga ca shadna nu o sa mai fie! daca stie cineva spuneti-mi si mie!
funda si vot

Răspuns Câştigător
| YukiiLee a răspuns:

Regizorul nu a avut nimic cu Sara Khan, pur si simplu, in serial personajul a murit, impuscata intr-un atentat. La fel ca si Ranvir (Kinshuk Mahajan), care moare intr-un accident de masina. :]

| noSUno explică (pentru YukiiLee):

Asta am vazut si eu,dar eu m-a intrebat daca sara khan nu a patit nimic,sau ceva de genu,fiind ca,am privit si zaara, si acolo tot cam la urma moare zaara, iar personele de la comentarii spuneau ca a avut un accident in viata reala!

| YukiiLee a răspuns (pentru noSUno):

Aaa... nu, nu a avut niciun accident. Din cate stiu s-a maritat pe la sfarsitul anului 2010, insa personajul sau murise deja. Nu cred ca nunta l-a determinat pe regizor sa schimbe scenariul si personajul sau sa moara. thinking

| noSUno explică (pentru YukiiLee):

Hmmm,nu stiam nici ca s maritat! dar poti sa-mi spui cu cine?

| YukiiLee a răspuns (pentru noSUno):

S-a maritat cu Ali Merchant, cel care l-a jucat pe Ansh Verma in "In cautarea fericirii" (Ghar Ek Sapnaa)winking

| noSUno explică (pentru YukiiLee):

Aa.da,da stiu, eu vorbeau ceva timp de o casatorie, dar nu am stiu ca s-au casatorit deja!

| a răspuns (pentru noSUno):

Buna wave
deci...
sara

7 răspunsuri:
| Jderu_Mona_1975 a răspuns:

Eu cred ca a scos-o din serial pentru ca trebuia sa joace intr-o emisiune bigg boos 4