| Puffete a întrebat:

Sadhna (Sara Khan) din filmul Culoarea Fericirii va avea vreodata copi cu Aleckh(Angad Hajita)?

Răspuns Câştigător
| Moreniiss a răspuns:

Da vor avea un copil si sadhana va avea copilasu in acelasi timp cu ragini happy orice intrebare ai nevoie despre serialu asta poti sa ma intrebi ca stiu multe big grin si te ajut cu cea mai mare placere! tongue

5 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Da. o va avea pe kushi. dar spre sfarsitul filmlui

| Eღilia62 a răspuns:

Da,o va avea pe Khushi dar Sadhna va muri asa ca nu va avea ea grija de fata.

| Rozette a răspuns:

Da, la sfarsitul filmului vor avea o fetita. Vizionare placuta!

| Scândură a răspuns:

Buna! Da vor avea o fetita! Probabil ca urmaresti serialul pe Ntional Tv. Mai sunt ceva episoade pana cand vor avea copilul.
Poti afla de aici mai multe:
http://filme-indiene.xhost.ro/....../index.php
Sper ca te-am ajutat!

| AvrilLivigne a răspuns:

In film nu stiu,mi se pare ca Aleckh ii suparat pe Sandhna si mereu ce se intampla ea ii devina, asa crede elhee hee, nu stiu asta depinde ce se va intampla mai departe