| Llolal a întrebat:

De unde as putea gasi cartiile jurnalele vampirilor? Si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| kairy65 a răspuns:

Pai cred ca le gasesti si prin librarii.
Sau daca vrei sa ti le cumperi de pe net.
Si din cate stiu eu costa in jur de 40 de lei.
Dar daca ti le cumperi de pe net sunt tot felul de reduceri de ex aici http://www.librariabucuresti.com/......r-6871.htm este 34 de lei.
Sau am mai auzit persoane care au comandat de pe net primele 4 carti ( daca nu ma insel) si au dat 100 lei - pe toate 4 -
Si vreau sa mai adaug, daca te uiti la jurnalele vampirilor ( serial) si te astepti ca -cacofonie- cartile sa fie la fel...te anunt de acum ca nu sunt la fel. Sunt foarte diferite de serial si mie mi se par foarte plictisitoare cartile.Sau cel putin eu am inceput sa citesc prima carte pe un site si nici nu am ajuns la jumatate adica nici un sfert ca mai aveam putin si adormeam.
As sugera sa ti le descarci de pe net decat sa dai 40 de lei / carte
Noroc!

9 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

De la librarii. Eu am luat-o cu 50 lei. Succes!winking

| PinkPanther a răspuns:

Pe internet, sun o gramada de librarii online care iti aduc comanda la usa, trebuie doar sa le cauti

| Troll a răspuns:

Pana si in kaufland is cartile alea...

| flowerpower12 a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......cauta.html

Am comandat de pe acest site(sunt ff seriosi:D)

| irina2096 a răspuns:

Buna! Cartile Jurnalele Vampirilor se gasesc la majoritatea librariilor sau daca nu la supermarket-urile gen Carrefour. Totusi sa stii ca nu sunt prea ieftine, eu am primul volum si a costat 39 de lei... Sper ca te-a ajutat raspunsul meu si pretul asta e sigur pentru ca m-am uitat special pe spatele cartii pentru tine si am gasit pretul. Fundita te rog?

| StillAlive a răspuns:

Sunt toate cartile la 100 lei.

http://www.libris.ro/......66343.html

| animedrawy12 a răspuns:

La revista bravo care nu stiu daca o mai gasesti acum dar poti incerca este un volum din jurnalele vampirilor : sete de sange.E super misto

| denid3nysa a răspuns:

scrii pe net jurnalele vampirilor si acolo gasesti!
tot pachetul costa 99.9