| Loxy2012 a întrebat:

deci acum 2 saptamani am vazut un film despre o fata pe nume virginia si tatal ei care locuiau intr-un oras si exista o regina care de fapt era mama ei pierduta si ea pune 3 troli sa o elimine si un lup care avea forma omeneasca si eu gasesc o oglinda care ii duce in alta dimensiune si stiu ca exista mai multe parti si as vrea sa stiu cum se numeste va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Sigur era film?
Mă gândesc la o mini serie cu Kimberly Williams, „The 10th Kingdom".
http://www.youtube.com/watch?v=pQMBTWayAlE
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: