| Dolliciouss a întrebat:

Buna TPU :* deci. am vazut mai demult un film cu cea mai buna prietena. cred ca e mai vechi. e de groaza. cu niste prieteni daca imi amintesc bine ce merg sa vada un film de groaza la cinema, si din cate imi amintesc filmul era chiar cu ei, ca si cum personajele erau ei, incepe prima data si merge un baiat la baie si cineva il rapeste si arata in film ce i se intampla baiatului. iar apoi mai departe imi amintesc cum sta un baietel pe scari la cinema si el spune "nu mi-e frica" sau ceva de genu. si nu i se intampla nimic... stiti despre ce film e vorba? dau funda :*,

2 răspunsuri:
| danielcoman32 a răspuns:

Vino pe mes, id meu e daniel.coman32. Stiu despre ce film e vorba

| ChuckNorris42 a răspuns:

Hmm...ai pus o intrebare despre cum te uitai cu prietena cea mai buna la un film, la categoria Dragoste si Sex. Cred ca ai o,, cea mai buna prietena" foarte buna... laughing

Întrebări recente