| SunShine a întrebat:

Imi povestea mai demult o prietena un film cand erau mai multi tineri si ploua cu acizi si era foarte de groaza imi zicea ea si mi-a zis ca nu mai tine minte cum se chema filmul poate stiti voi

Dau fundita:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu propun sa testezi cunostintele prietenei tale despre filmul respectiv deoarece poate fi doar o minciuna facuta din mandrie.Nu o cunosc deci nu vreau sa va supar dar este si asta o posibilitate. Daca filmul era,, tare de groaza'' s-ar putea sa fie doar o pacaleala din mandrie. Poate te ajuta raspunsul.Bafta!